logo


<<  5/16 >>

Monogamia nemôže byť predpokladaná - musí byť vyjednávaná a definovaná

8.1.2018 12:33 | Admin

Monogamia nemôže byť predpokladaná - musí byť vyjednávaná a definovaná

Čo znamená byť v monogamnom vzťahu? Záleží na tom, koho sa pýtate. V modernom svete je čoraz ťažšie definovať "monogamiu" v akomkoľvek univerzálne dohodnutom spôsobe. Len o tom premýšľajte: čo sa "počíta" ako nevera? Napríklad, nie je sextings niekým iným ako váš partner podvádzanie? A čo sa týka používania interaktívneho pornografického webu?

Ukazuje sa, že rôzni ľudia odpovedajú na tieto otázky veľmi rôznymi spôsobmi. Ako niektoré dôkazy o tom, zvážte štúdium vysokoškolákov, ktorí dostali zoznam 27 správaní, ktoré by mohli potenciálne predstavovať neveru. Ukázalo sa, že neexistuje 100% zhoda, že niektore správanie bolo alebo nebolo podvádzanie!

To má to vážne dôsledky pre šťastie vo vzťahu. Mnoho ľudí jednoducho predpokladá, že ich partneri budú mať rovnaké definície monogamie a podvádzania ako oni; tento predpoklad však môže spôsobiť veľké bolesti, ako vysvetľuje psychoterapeutka EstherPerel.

Perel tvrdí, že by sme nemali jednoducho predpokladať monogamiu v našich vzťahoch. Namiesto toho navrhuje, aby sme o našich očakávaniach komunikovali. Musíme rokovať a definovať naše pravidlá a hranice.

Perel tiež pokračuje v diskusii o tom, prečo ľudia podvádzajú.Nevera má zložité motívy a nie je len o tom, že zažívate fyzický čin. Ďalej vysvetľuje, čo môžu robiť páry, aby mohli pokračovať, keď sa zistí podvádzanie a ako pomáha klientom v tejto praxi.

Pokiaľ je však dôvodom na neveru nedostatok vzrušenia a následné problémy s erekciou, pomôže vám najlepšia náhrada viagry na trhu, Erectil!


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  5/16 >>Adresa
Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2, Česká republika
Telefón
+421 950 422 124
E-mail
info@erectil.eu
objednavky@erectil.eu
Facebook
Sledujte naše novinky na sociálnej sieti Facebook


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam