logo


<<  3/16 >>

Šťastný nový rok! Máme pre vás 8 rád pre lepší sex v roku 2018

8.1.2018 12:51 | Admin

Šťastný nový rok! Máme pre vás 8 rád pre lepší sex v roku 2018

Zakaždým, keď príde nový rok, mnohí z nás si dávajú predsavzatia o sebarealizácii. Napríklad, niektorí ľudia sa rozhodnú schudnúť alebo sa dostať do formy, iní sľubujú, že prestanú fajčiť a ďalší plánujú dostať svoje financie do poriadku. Keď premýšľate nad svojimi vlastnými predsavzatiami v roku 2018, tu je ešte jedna možnosť: rozhodnite sa, že tento rok budete mať lepší sex.

Ako presne to môžete dosiahnuť? Výskum ponúka určitý pohľad. Tu je osem vedecky podložených návrhov na zvýšenie sexuálneho života v roku 2018.

1. Buďte hlasnejší počas sexu. Výskum zistil, že ľudia, ktorí spôsobujú najväčší hluk v posteli, majú tendenciu byť najviac sexuálne spokojní. Prečo to tak je? Po prvé, stonanie a vzdychanie pomáhajú sprostredkovať to, čo sa vám páči a pri čom sa cíti dobre - a tým, že oznamujete tieto informácie svojmu partnerovi, zvyšuje šance, že dosiahnete to, čo chcete. Po druhé, tieto zvuky signalizujú zhodnotenie úsilia partnera - a navyše majú potenciál na zvýšenie sexuálneho vzrušenia vášho partnera.

2. Experimentujte so sexuálnymi hračky. Veľa žien a mužov tvrdí, že v minulosti používali vibrátory počas sexu. Ešte dôležitejšie je, že tí, ktorí tieto hračky používajú, majú tendenciu hlásiť väčšiu sexuálnu spokojnosť, ale tiež hlásia lepšie sexuálne fungovanie. To je pravdepodobne spôsobené čiastočne skutočnosťou, že vibrátory a iné sexuálne hračky sú jednoduchým spôsobom, ako priniesť novosť a vzrušenie do sexuálneho života.

3. Urobte svoje Kegels. Veľa ľudí si myslí, že Kegelové cvičenia sú ženská vec, pravdepodobne preto, že boli pôvodne vyvinuté pre ženy; Ukázalo sa však, že výhody Kegels nie sú obmedzené na osoby jedného pohlavia. Štúdie zistili, že cvičenia Kegel ponúkajú širokú škálu sexuálnych prínosov pre ženy aj mužov. Výskum naznačuje, že Kegels má tiež potenciál liečiť a zabrániť mnohým sexuálnym ťažkostiam.

4. Sledujte, koľko pijete. Veľa ľudí konzumuje alkohol ako afrodiziakum. To nie je prekvapujúce, pretože keď sa konzumuje v malom množstve, alkohol skutočne môže stimulovať sexuálnu túžbu. Príliš veľa chlastu je však recept na sexuálne problémy. Byť opitý môže vytvoriť rad dočasných sexuálnych ťažkostí, ako je to, že je ťažšie dosiahnuť–a vytrvať - vovzrušení a dosiahnuť orgazmus. Chronické zneužívanie alkoholu súvisí s vývojom pretrvávajúcich sexuálnych problémov.

5. Namiesto toho, aby ste šli spať po sexe, skúste sa bozkávať alebo maznať. Výskum zistil, že - bez ohľadu na pohlavie - čím viac ľudia trávia čas po sexuálnej náklonnosti intímne, tým sú šťastnejší v sexuálnom živote a vo vzťahoch. To nám hovorí, že nezáleží len na tom, čo robíte počas sexu, ale aj to, čo robíte neskôr.

6. Zamerajte sa na kvalitu, nie na kvantitu. Väčšina ľudí si myslí, že by boli šťastnejší, keby mali častejšie sex, ale výskum naznačuje, že to tak pravdepodobne v skutočnosti nie je. V štúdii, v ktorej sa ľudia pokúšali zdvojnásobiť množstvo sexu, ktorý mali, sa ukázalo, že páry, ktoré sa nútili k tomu, aby to robili častejšie, boli nakoniec menej šťastní. Nie je dobré, keď sa sex začne vnímať ako povinnosť, takže sa nestarajte o sexuálnu frekvenciu - zamerať sa viac na to, aby ste sa uistili, že sex, ktorý máte, je dobrý.

7. Viac sa dotýkajte. Intímny dotyk je jedným z kľúčov k šťastnému a zdravému vzťahu. Masters a Johnson toobjavili už dávno v ich priekopníckej sexuálnej terapii v šesťdesiatych rokoch minulého storočia. V skutočnosti zistili, že intímny dotyk môže skutočne pomôcť vyriešiť celý rad sexuálnych ťažkostí, pretože podporuje relaxáciu, zvyšuje pocit spojitosti a zlepšuje komunikáciu.

8. Užite Erectil. Pokiaľ je zdrojom vašich problémov Erektilná disfunkcia, riešenie je jednoduché. Užívajte Erectil!


Fotogaléria


Zdielajte na sociálnych sieťach
Facebook  Twitter  Google  LinkedIn  Pinterest  Email  Print

Diskusia k článku

<<  3/16 >>Adresa
Na Folimance 2155/15, Vinohrady, 120 00 Praha 2, Česká republika
Telefón
+421 950 422 124
E-mail
info@erectil.eu
objednavky@erectil.eu
Facebook
Sledujte naše novinky na sociálnej sieti Facebook


Súbory cookie používame, aby sme zabezpečili čo najlepšie prezeranie našich webových stránok. Ďalšie informácie nájdete na stránke ako používame súbory cookies
SÚHLASÍM    Odmietam